Ad Autonomy training platform

Açılış sayfasının hoş geldiniz mesajı

AD-Autonomy e-Eğitim Platformuna Hoş Geldiniz! Bu web sitesi, eğitim kursunun ve deneyimsel faaliyetlerin uygulanmasını desteklemek için eğitim içerikleri ve BİT Yardımcı Teknolojilere referanslar içermektedir.

eTraining Platformunda neler var?

Bu web sitesinde AD-Autonomy eğitim kursunun uygulanması sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm unsurları bulacaksınız. Web sitesi Boyutlar, Malzemeler ve Aktiviteler içeriyor:

  • Boyutlar: Özerklik düzeyinizi artırabileceğiniz günlük aktiviteler için 9 farklı boyut tanımladık.
  • Materyaller: Boyutların her biri, özerklik seviyenizi geliştirmenize yardımcı olacak eğitimsel ve pratik materyaller içerir.
  • Aktiviteler: Öğrendiklerinizi uygulamaya koymak için, ilerlemenizi göstermek için uygulamaya koymak isteyebileceğiniz bir dizi etkinlik hazırladık.

Malzemelerin yapısı:

Bu kursun malzemeleri dört farklı türe ayrılır:

Temel malzemeler

Yüz yüze görüşmede gördüğünüz temel bölümleri içeren bir sunum. Bu materyal her boyut için bir kerede indirilebilir veya her bir boyuta bağlı ayrı web sayfalarında bulunabilir.

Komple materyaller

Özerklik seviyenizi iyileştirmek için uygulamaya koymanız gereken stratejileri açıklayan bir belge.

Aktiviteler

Her boyutta bu web sitesi aracılığıyla sağlanan bir dizi aktivite vardır. Unutmayın, öğrenmenin en iyi yolu yapmaktır!

Rehberlik materyalleri

Ders öğretmenleri için senaryoyu ve ders yöntemlerini içeren destekleyici bir materyal.

Proje Açıklaması

Bu platform, İlk / Hafif Alzheimer, Aileler ve Bakıcılarla Çalışanların, Özerklik Yoluyla Yaşam Kalitelerini Nasıl Arttırmaları Konusunda Yetkinliklerini (Tutumlarını, Becerilerini, Bilgilerini) Artırma Amaçları ile başlatılan AD-AUTONOMY projesine aittir. yenilikçi eğitim programı